Jak się ubrać

Jak się ubrać, by wyglądać szczuplej?

Chcesz wyglądać szczupło bez regularnego chodzenia na siłownię? Oczywiście, że tak! Istnieje wiele sposobów na natychmiastowe uzyskanie takiego wyglądu, bez niebezpiecznej diety uderzeniowej lub drastycznej chirurgii plastycznej, jeśli jesteś gotowa to zaplanować i działać strategicznie. Zacznij z nami!

Nauczymy cię jak się ubrać, by wyglądać szczuplej!

Stawiaj na odpowiednio dobrane ubrania

Musisz nosić odpowiednie ubrania. Powinnaś zawsze zacząć od noszenia ubrań w odpowiednim rozmiarze. Ubrania, które są zbyt małe lub za duże, sprawią, że wyglądasz na grubszą niż jesteś. Odzież nie powinna być zbyt dopasowana, ponieważ taka jest odpowiednia tylko dla sylwetki idealnej. Ubrania nie powinny też być zbyt luźne, ponieważ jest to zawsze wizualne dodanie sobie kilogramów/ Zamiast tego noś odpowiednie ubrania: ubranie powinno lekko podkreślać sylwetkę bez jej obciskania.

Uwaga – to również dotyczy bielizny!

Musisz nosić figi i biustonosze, które pasują. Wiele kobiet, na przykład, nosi biustonosz, który ma nieprawidłowy rozmiar. Bielizna nie powinna wbijać się w biodra, a piersi nie powinny wylewać się poza krawędź biustonosza.

Nosić rzeczy, które podkreślają talię. Łatwa regulacja odzieży, która sprawi, że poczujesz się szczuplejsza spowoduje zwrócenie uwagi na naturalny pas. To jest część twojego korpusu, która jest najcieńsza. Wybierz dopasowane bluzki, które zaciskają w pasie i style, które zawierają paski. Tak samo mądrym pomysłem są:

  • wzory,

  • tekstury,

  • szwy,

które przyciągają wzrok w tę stronę. Dobrym przykładem jest ta koszulka fitness marki FeelJoy z drapowaniami w okolicach talii.

Wybierz elementy ubrań podkreślające piersi i biodra.

Możesz sprawić, aby pas był jeszcze szczuplejszy równocześnie, podkreślając linię piersi i bioder. Możesz nosić koszule, spódnice i sukienki, które poszerzają się w biodrach, a także topy które podkreślają piersi. Kobiety mogą na przykład nosić koszulki z głębokimi dekoltami.

Użyj kolorów i wzorów, aby uzyskać optyczny efekt zgrabnej sylwetki.

Możesz również użyć kolorów i wzorów, aby uzyskać szczuplejszy wygląd. Oczywiście, standardowa rada jest prawdziwą: nosić czarne ubrania. Czarny jest Twoim przyjacielem. Czarne i inne ciemne kolory zmniejszają ilość cieni, które można zobaczyć na ciele. Powoduje to złudzenie optyczne, które sprawia, że wyglądasz szczuplej. Para ciemnych spodni z jasnymi akcentami i dodatkami w talii, na nadgarstkach, szyi i stopach. Istnieje również kilka sprawdzonych wzorców:

  • Noś ubrania w cienkie paski. Cienkie, pionowe paski utworzy wizualną iluzję, która sprawia, że wyglądasz na szczuplejszą i wyższą.

  • Unikaj dużych wzorów, ponieważ mogą one sprawić, że będziesz wyglądać na większą, a nie mniejszą. Znalezienie motywów, które nie czynią cię większymi, jest wyzwaniem – ale wartym podjęcia.

Polecane produkty w sklepie Asport

Pilnuj dobrej postawy.

W ten sposób wciągniesz brzuch i to samo w sobie sprawi, że będziesz wyglądać na szczuplejszą o kilka kilogramów. Trzymaj plecy prosto. Czasem może to być bardzo niewygodne, jeśli jesteś przyzwyczajony do stania w złej postawie, ale może to sprawić ogromną wizualną różnicę.

Share: